Begane grond appartement in Pilar de la Horadada
- €259.900-de allerlaatste!
- €259.900-de allerlaatste!
Omschrijving
Mooi begane grond appartement in een kleinschalige residentie met 12 woningen, vlakbij het gezellige centrum van Pilar de la Horadada. U woont hier in een leuk dorp en niet ver van de kust. Een ideale combinatie.
DRIEKAMER APPARTEMENT
Spaanse DroomCasa presenteert u dit heerlijke vakantie appartement met twee slaapkamers, twee complete badkamers en veel buitenruimte. De woonkamer loopt over in de open keuken.
De hoofdslaapkamer beschikt over een luxe badkamer en-suite. De badkamers zijn luxe en uitgevoerd met een inloopdouche, badmeubel en toilet. Zowel aan de voor- als achterzijde van de woning heeft u de beschikking over een terras. Beide terrassen zijn deels overdekt. De woonkamer en hoofdslaapkamer hebben beide toegang tot het terras aan de achterzijde.
Uw appartement is voorzien van LED-verlichting en pre-installatie airconditioning. U parkeert uw auto op uw eigen terras aan de voorzijde van de woning.
RESIDENTIE
De residentie is voorzien van een gemeenschappelijke tuin met zwembad, ligweides, kleedkamer en toilet. Uw fiets kunt u stallen in de fietsenstalling, waar een oplaadpunt aanwezig is.
OMGEVING VAN UW APPARTEMENT
In Pilar de la Horadada kunt u uitstekend gebruik maken van uw fiets om bijvoorbeeld uw boodschappen te doen of naar het strand van Torre de la Horadada te gaan via de autovrije rambla. Het gezellige centrum van Pilar de la Horadada is op loopafstand. Geniet hier van uw drankje en hapje in een van de vele gezellige restaurantjes of terrasjes. Bent u golfliefhebber? U rijdt in vijf minuten naar de golfbaan van Lo Romero Golf met prachtig uitzicht richting de zee.
BESCHIKBAARHEID/OPLEVERING
Er is 1 hoekappartement beschikbaar en 1 tussenwoning welke is gemeubileerd, voorzien van witgoed, gordijnen en verlichting. De oplevering van uw appartement staat gepland voor februari en mei 2026. Vraag ons gerust om meer informatie.
DISCLAIMER
De teksten, foto’s en impressies zijn bedoeld om u een goede indruk te geven van de woning. Aan de inhoud hiervan is de grootst mogelijke zorg besteed. Desondanks is alle informatie onder voorbehoud. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Locatie van de woning
Bekijk in Google MapsDetails
- Woning referentie CZCN-2001
- Prijs €259.900-de allerlaatste!
- Woonoppervlakte 79,1 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 2
- Parkeerplaats 1
- Bouwjaar 2026
- Woningtype Appartement
Aanvullende details
- Verdieping Begane grond
- Terras voorzijde 32,5 m²
- Terras achterzijde 11,0 m²
- Afstand naar zee 10 minuten
- Afstand naar Alicante Airport 45 minuten
- Afstand naar Murcia Airport 30 minuten
- Energielabel In aanvraag
- Woningstatus In aanbouw
Hypotheek berekenen
- Aanbetaling
- Hypotheek bedrag
- Maandelijks hypotheek betaling
Vergelijkbare woningen
Appartement op Mundo Aguilón
Costa de Almería, SpanjeBegane grond appartement op Santa Rosalía Resort
Costa Cálida, SpanjeAppartement in Cabo Roig
Costa Blanca Zuid, SpanjeAppartement op Hacienda del Álamo
Costa Cálida, Spanje
- Eric Vlasman









